Intensywny Kurs Języka Niemieckiego dla Opiekunów Osób Starszych- wyjazdowy 3 tyg. z wyżywieniem i zakwaterowaniem 180h

od 4500 pln

Po ukończeniu kursu – GWARANCJA PRACY !!!

Osoby bezrobotne za darmo!
Firma GoWork może być również źródłem finansowania tego kursu. Osobom gotowym podjąć długofalową współpracę z naszą firmą proponujemy zatrudnienie i spłatę kosztów szkolenia w indywidualnie uzgodnionych ratach po rozpoczęciu pracy.

 

Program kursu

N

Pierwsza pomoc przedmedyczna

N

Organizacja opieki zdrowotnej i opieki nad osobami starszymi

N

Rola i obowiązki opiekuna, zasady etyczne

N

Czynności z zakresu opieki i pielęgnacji nad osobami starszymi

N

Problemy geriatryczne

N

Choroby występujące u osób starszych (Demencja, Parkinson, Alzheimer, Cukrzyca, Padaczka, Udar Mózgu)

N

Żywienie osób starszych i przewlekle chorych

N

Zapobieganie odleżynom i innym powikłaniom u osób leżących

N

Znaczenie aktywizacji podopiecznych

N

Język niemiecki z zakresu pielęgnacji i opieki nad osobami starszymi

N

Święta i tradycje w Niemczech

N

Niemcy i inne kraje niemieckiego obszaru językowego, wiadomości kulturoznawcze

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs przygotowuje uczestnika do pracy w charakterze Opiekuna/ Opiekunki osób starszych w Niemczech. Kursanci uczą się języka niemieckiego, a także podnoszą kwalifikacje z zakresu opieki i pielęgnacji nad osobami starszymi – z pewnością będzie to dodatkowy atut podczas składania aplikacji na stanowisko opiekunki/opiekuna.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Kurs organizowany jest dla osób nie znających języka, a zatem skierowany jest dla osób początkujących. Adresatami mogą być również osoby, które chciałyby przypomnieć sobie język. Kurs  języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych stworzony jest także dla osób nie posiadających doświadczenia z zakresu opieki i pielęgnacji nad osobami starszymi w Niemczech.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Kursant po ukończonym szkoleniu dzięki nabytym umiejętnością z zakresu opieki i pielęgnacji, a także nauki języka będzie w pełni przygotowany do pracy w Niemczech.Pracodawcy niemieccy oczekują od przyszłych opiekunek/opiekunów minimalnie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia i wiedzy w zakresie opieki osób starszych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oferujemy Państwu intensywny wyjazdowy kurs języka niemieckiego w malowniczej miejscowości Serpelice nad Bugiem.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Nasz kurs języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych gwarantuje podjęcie pracy w charakterze opiekunki/ opiekuna w Niemczech.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Wysoka efektywność naszych szkoleń wynika nie tylko z ich intensywności, ale przede wszystkim z faktu, iż odbywają się one w trybie stacjonarnym w ośrodku agroturystycznym, gdzie uczestnik kursu odizolowany od codziennych problemów uczy się znacznie łatwiej i szybciej. Oczywiście gwarantujemy Państwu zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie.

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Intensywny Kurs Języka Niemieckiego Dla Opiekunów Osób Starszych - kurs dzienny

MiejsceTermin Wersja standardowa
Warszawaod 2024-07-08
do 2024-07-27
DLA OSÓB WYJEŻDZĄJĄCYCH JAKO OPIEKUN OSÓB STARSZYCH Z FIRMĄ GOWORK MOŻLIWOŚĆ FINANSOWANIA ZAJĘĆ PRZEZ PRACODAWCĘ!
Cena: 4500
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Grzeszczak

Anna Grzeszczak

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09
Kom.: 530-725-113
[email protected]

godziny pracy pon- pt 9:00-17:00

15 + 2 =

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GoWork.pl Andrzej Kosieradzki
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.