Kurs Barman-Blender I i II stopnia 50h

od 1199 pln

Kompleksowe szkolenie barmańskieuczące od podstaw, rozszerzone o wiele dodatkowych praktycznych porad. Szkolenie jest przeznaczone dla osób chcących podjąć pracę na stanowisku barmana, a tym którzy pracują już za barem gwarantuje usystematyzowanie wiedzy i poszerzenie umiejętności wieloma dodatkowymi elementami do stopnia profesjonalnego.

Program kursu

N

Charakterystyka zawodu Barmana

N

Sprzęt Barmański – jego nazewnictwo i zastosowanie

N

Rodzaje wykorzystywanego szkła

N

Alkoholoznastwo

N

Mixologiia

N

Garnish – sztuka dekoracji koktajli – warsztaty

N

Obsługa na barze

N

Organizacja baru i pracy barmana

N

Koktajle –warsztaty

N

Najnowsze trendy w barmaństwie

N

Efektowna praca na barze – warsztaty

N

Psychologia sprzedaży w zawodzie barmana

N

Rozliczenia na barze oraz remanent

N

Podstawowe zwroty anglojęzyczne w pracy na barze

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Nasz kurs barmański w zupełności przygotowuje do pracy za barem. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką barmańską, po zakończeniu kursu będą mogły od razu rozpocząć pracę, wyróżniając się przy tym profesjonalizmem i przekrojową wiedzą. Absolwenci szkolenia barmańskiego mają pewność, że są rzetelnie przygotowani do pracy. Celem Szkolenia jest przygotowanie jego uczestników do samodzielnej, profesjonalnej pracy w barze, a także przyswojenie podstaw technicznych sztuki barmańskiej. Głównym zadaniem szkolenia jest przekazanie wiedzy pracownikom barów tak, aby uczynić ich profesjonalnymi barmanami, jak również przekazać wiedzę młodzieży, aby w przyszłości ułatwić im start w pracy na stanowisku barmana..

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Kurs na barmana przeznaczony jest dla wszystkich chętnych, nie trzeba mieć praktyki za barem. To kompleksowe szkolenie barmańskie uczące od podstaw, rozszerzone o wiele dodatkowych praktycznych porad. Szkolenie jest przeznaczone dla osób chcących podjąć pracę na stanowisku barmana, a tym którzy pracują już za barem gwarantuje usystematyzowanie wiedzy i poszerzenie umiejętności wieloma dodatkowymi elementami do stopnia profesjonalnego. Ramowy program nauczania od podstawowych tajników barmaństwa ułatwia przyswojenie obszernego materiału osobom początkującym, praca za barem zyskuje wtedy większą wartość i jest kontynuowana na nowym wyższym poziomie kwalifikacji.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?


Jako uczestnik kursu barmańskiego:

 • będziesz posiadał wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu Mixologii, Dekoracji i Sztuki Prezentacji,
 • nabędziesz umiejętności praktycznych w tym sztuczki barmańskie które sprawią iż staniesz się profesjonalnym i efektownym barmanem,
 • nabędziesz wiedzę o psychologii pracy z klientem i metodach podnoszenia zysku,
 • uzyskasz niezbędne kwalifikacje do pracy w profesjonalnym barze,
 • będziesz mógł samodzielnie i profesjonalnie pracować za barem,
 • poznasz techniczną sztukę barmańską,
 • otrzymasz certyfikat ukończenia dwu-stopniowego kursu barmańskiego.
Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Po ukończeniu szkolenia barmańskiego możesz pracować przede wszystkim na stanowisku barmana w najekskluzywniejszych lokalach jak również w pubach i barach. Kurs w naszej firmie pomoże Ci awansować w obecnej pracy bądź znaleźć nową, świetnie płatną i rozwijającą pracę w profesjonalnym barze. Po ukończeniu kursu barmańskiego w naszej firmie bez problemu będziesz mógł starać się o pracę za granicą. Ważne jest aby wiedza była oparta o umiejętności praktyczne, które nasz kurs zapewnia.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie barmańskim ze względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki. Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotuje uczestników do egzaminu oraz do przyszłej pracy.

Wykładowcy podczas trwania kursu chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad. Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników – dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 80% zajęć praktycznych.
Gdzie można wziąć udział w kursie?
Kurs barmański organizowany jest w największych miastach w Polsce: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Olsztyn, Toruń, Siedlce.  Liczy się kolejność zgłoszeń – ilość miejsc ograniczona.
Organizacja zajęć

Kurs Barman-Blender I i II stopnia 50h dydaktycznych (45 min.) odbywa się:

 • w trybie dziennym – zajęcia odbywają się przez 4-5  dni od poniedziałku do piątku, po 8h dziennie
 • w trybie weekendowym – zajęcia odbywają się przez dwa weekendy (sobota, niedziela) po około 8h dziennie
Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje:
 • zaświadczenie wydane na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632). 
 • certyfikat informujący o nabyciu wiedzy zgodnie z zamieszczonym programem szkolenia, wystawiany przez firmę GoWork.pl

Wersja standardowa – cena zawiera tradycyjne materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Wersja rozszerzona –  opcja płatna dodatkowo 350 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Kurs Barman-Blender I i II stopnia 50h - kurs weekendowy

MiejsceTermin Wersja standardowa
Gdańskod 2024-06-15
do 2024-06-30
Cena: 1600
Zapisz się
Poznańod 2024-06-15
do 2024-06-30
Cena: 1600
Zapisz się
Wrocławod 2024-06-15
do 2024-06-30
Cena: 1600
Zapisz się
Łódźod 2024-06-15
do 2024-06-30
Cena: 1600
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.