Kurs Grafiki Komputerowej 120h

od 1499 pln

Grafikę komputerową wykorzystuje się między innymi do tworzenia wszelkiego rodzaju publikacji, materiałów reklamowych czy retuszu zdjęć.

Kursy grafiki komputerowej kierujemy do osób z zacięciem artystycznym, które lubią swoje pomysły przekształcać w konkretne projekty, fotografów, którzy chcą się nauczyć poprawnie retuszować swoje zdjęcia i wszystkich, którzy chcieliby w przyszłości znaleźć pracę związaną z grafiką.

Program kursu

N

Grafika rastrowa Adobe Photoshop (30 godzin)

N

Grafika wektorowa CorelDRAW (30 godzin)

N

Grafika wektorowa Adobe Illustrator (30 godzin)

N

Adobe InDesign (30 godzin)

Pobierz aby zapoznać się 
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Kurs grafiki komputerowej  przeznaczony jest dla osób, które dopiero wkraczają w świat grafiki. Na kursie poznają trzy programy:

 • Adobe Photoshop
 • Adobe Illustrator
 • Corel Draw
 • InDesign
Ukończenie kursu grafiki umożliwia uczestnikom rozpoczęcie pracy na samodzielnym stanowisku grafika komputerowego lub daje możliwość otwarcia własnej działalności gospodarczej.
Organizacja zajęć

Tryb wieczorowy:

 • zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu – we wtorki, środy i czwartki w godz. 17:00 – 21:00

Tryb weekendowy: 

 • zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godz. 8.00-14.00 lub 14.00-20.00 (naprzemiennie)

Podczas kursu pracują Państwo na własnych laptopach z oprogramowaniem.
Jeśli instalują Państwo wersje testowe, prosimy, by zrobić to najwcześniej (!) 1 dzień przed rozpoczęciem szkolenia.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Posiadanie umiejętności związanych z pracą w zawodzie grafika komputerowego umożliwia pracę nie tylko w branżach związanych z reklamą, ale również wielu innych oraz możliwość otwarcia własnej działalności gospodarczej.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Kurs w GoWork.pl to:

 •     gwarancja jakości
 •     12 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń
 •     certyfikowani trenerzy
GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Szkolenie On-Line

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę kursów w formie online, w czasie rzeczywistym, prowadzonych przez naszych najlepszych wykładowców z całego kraju. Dzięki wykorzystaniu platformy do wideokonferencji, mamy możliwość udostępniania obrazu z pulpitu- zarówno przez prowadzących, jak i uczestników szkoleń. Dzięki temu rozwiązaniu uczestnicy kursów zdalnych otrzymują taką samą jakość przekazanej wiedzy, możliwość rozmowy z wykładowcami, zadawania pytań, jak również praktycznej nauki pracy w zawodzie, a wiedza i zdobyte umiejętności nie różnią się niczym od tych zdobytych na kursie w formie stacjonarnej.

 

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Kurs Grafiki Komputerowej 120 h - kurs online

Termin Wersja standardowa
od 2024-06-03
do 2024-07-19
Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki
Cena: 2800
Zapisz się

Kurs Grafiki Komputerowej 120 h - kurs wieczorowy

MiejsceTermin Wersja standardowa
Warszawaod 2024-06-03
do 2024-07-18
zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki oraz czwartki w godzinach 17.30-21.15
Cena: 2800
Zapisz się

Kurs Grafiki Komputerowej 120 h - kurs weekendowy

Szkolenia odbywają się na podstawie harmonogramu ustalonego przez koordynatora. Zajęcia prowadzone są w przedziale godzinowym 8:00 - 20:30 (np. 8:00 - 14:00, 14:00 - 20:00).
MiejsceTermin Wersja standardowa
Łódźod 2024-06-01
do 2024-07-14
PRACA TYLKO NA WŁASNYCH LAPTOPACH
Cena: 2800
Zapisz się

GF1- kurs grafiki komputerowej 120h, weekendowy - kurs weekendowy

MiejsceTermin Wersja standardowa
Warszawaod 2024-06-15
do 2024-08-04
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele
Cena: 2800
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.