Kurs kucharski zaawansowany 100% praktyki 60h

od 1600 pln

Kurs kucharski 100% praktyczny jest prowadzony dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie w pracy na kuchni, w zbiorowym żywieniu 60godzin lekcyjnych zajęć aż 100% poświęconego czasu na ćwiczenia praktyczne- pracę w kuchni. Dostępne tryby zajęć to: dzienny

Program kursu

N

Maszyny, urządzenia i sprzęt stosowany w gastronomii

N

Technologia gastronomiczna i towaroznawstwo oraz znaczenie ich znajomości dla prawidłowego sporządzania potraw.

N

Diety i ich rodzaje

N

Zastosowanie warzyw i owoców w żywieniu. Składniki surówek i sałatek i ich rola żywieniowa

N

Potrawy z jaj

N

Zaopatrzenie produkcyjne oraz kontrola zapasów

N

Zastosowanie w żywieniu potraw półmięsnych i bezmięsnych.

N

Propozycje potraw do zastosowania w kuchni żywienia zbiorowego

N

Potrawy z mięs

N

Przygotowywanie zup

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z zasadami praktycznej realizacji żywienia zbiorowego. Po kursie uczestnik nabywa praktyczne umiejętności oraz wiedzę dotyczącą planowania i sposobów przygotowywania racjonalnych, zbilansowanych posiłków oraz oceny ułożonych jadłospisów zgodnie z wymogami SANEPIDU oraz Rozporządzenia Ministra Zdrowia. 

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Zajęcia adresowane są do osób, które mają doświadczenie w pracy w małej gastronomii, ale chcą udoskonalić swoje umiejętności i chcą związać z taką pracą swój dalszy rozwój zawodowy. Szkolenie również kierujemy do osób które nie pracowały w gastronomii, ale chcą poznać lub pogłębić wiedzę z zakresu żywienia zbiorowego, rozpocząć pracę w zawodzie.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Umiejętności jakich staramy się Państwa nauczyć to przede wszystkim samodzielności w wykonywanych czynnościach. Wynika to z dużej ilości praktyki i ćwiczeń jakie w trakcie szkolenia są wykonywane. Ćwiczenia praktyczne oparte są na realnej pracy w kuchni żywienia zbiorowego. Uczymy wszystkich niezbędnych zagadnień jakie powinien znać i wykonywać każdy kucharz.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Restauracje, hotele i rozmaite lokale gastronomiczne, nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej, stale poszukują wykwalifikowanego personelu. Po ukończeniu kursu kulinarnego praktycznego możesz ubiegać się o pracę na samodzielnym stanowisku. Nasi absolwenci szybko znajdują swoją pierwszą pracę, a potem równie szybko awansują. Na rynku jest sporo ofert dla kucharzy.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Oferujemy – indywidualne podejście do kursanta, – małe grupy szkoleniowe, – pracę w prawdziwej kuchni z profesjonalnym sprzętem pod okiem profesjonalistów -Placówka Kształcenia Ustawicznego Gowork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie ze względu na dużą ilość godzin szkoleniowych przy najniższej cenie na rynku. – Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, – uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki. – Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do egzaminu oraz do pracy. -Wykładowcy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad

Powody dla których powinieneś wybrać właśnie naszą firmę:

-największa liczba godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie,

-doświadczona kadra wykładowców

Placówka Kształcenia Ustawicznego Gowork.pl zatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach szkoleniowych przez uczestników kursu. Współpracujemy tylko z praktykami.

-kameralne grupy szkoleniowe

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Niestety dla wybranego kursu nie mamy dostępnych terminów.
Niedługo powinny być już dostępne, więc sprawdzaj nas regularnie.

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.