Kurs kucharski zaawansowany 100% praktyki 60h

od 1600 pln

Kurs kucharski 100% praktyczny jest prowadzony dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie w pracy na kuchni, w zbiorowym żywieniu 60godzin lekcyjnych zajęć aż 100% poświęconego czasu na ćwiczenia praktyczne- pracę w kuchni. Dostępne tryby zajęć to: dzienny

Program kursu

N

Maszyny, urządzenia i sprzęt stosowany w gastronomii

N

Technologia gastronomiczna i towaroznawstwo oraz znaczenie ich znajomości dla prawidłowego sporządzania potraw.

N

Diety i ich rodzaje

N

Zastosowanie warzyw i owoców w żywieniu. Składniki surówek i sałatek i ich rola żywieniowa

N

Potrawy z jaj

N

Zaopatrzenie produkcyjne oraz kontrola zapasów

N

Zastosowanie w żywieniu potraw półmięsnych i bezmięsnych.

N

Propozycje potraw do zastosowania w kuchni żywienia zbiorowego

N

Potrawy z mięs

N

Przygotowywanie zup

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z zasadami praktycznej realizacji żywienia zbiorowego. Po kursie uczestnik nabywa praktyczne umiejętności oraz wiedzę dotyczącą planowania i sposobów przygotowywania racjonalnych, zbilansowanych posiłków oraz oceny ułożonych jadłospisów zgodnie z wymogami SANEPIDU oraz Rozporządzenia Ministra Zdrowia. 

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Zajęcia adresowane są do osób, które mają doświadczenie w pracy w małej gastronomii, ale chcą udoskonalić swoje umiejętności i chcą związać z taką pracą swój dalszy rozwój zawodowy. Szkolenie również kierujemy do osób które nie pracowały w gastronomii, ale chcą poznać lub pogłębić wiedzę z zakresu żywienia zbiorowego, rozpocząć pracę w zawodzie.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Umiejętności jakich staramy się Państwa nauczyć to przede wszystkim samodzielności w wykonywanych czynnościach. Wynika to z dużej ilości praktyki i ćwiczeń jakie w trakcie szkolenia są wykonywane. Ćwiczenia praktyczne oparte są na realnej pracy w kuchni żywienia zbiorowego. Uczymy wszystkich niezbędnych zagadnień jakie powinien znać i wykonywać każdy kucharz.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Restauracje, hotele i rozmaite lokale gastronomiczne, nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej, stale poszukują wykwalifikowanego personelu. Po ukończeniu kursu kulinarnego praktycznego możesz ubiegać się o pracę na samodzielnym stanowisku. Nasi absolwenci szybko znajdują swoją pierwszą pracę, a potem równie szybko awansują. Na rynku jest sporo ofert dla kucharzy.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Oferujemy – indywidualne podejście do kursanta, – małe grupy szkoleniowe, – pracę w prawdziwej kuchni z profesjonalnym sprzętem pod okiem profesjonalistów -Placówka Kształcenia Ustawicznego Gowork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie ze względu na dużą ilość godzin szkoleniowych przy najniższej cenie na rynku. – Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, – uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki. – Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do egzaminu oraz do pracy. -Wykładowcy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad

Powody dla których powinieneś wybrać właśnie naszą firmę:

-największa liczba godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie,

-doświadczona kadra wykładowców

Placówka Kształcenia Ustawicznego Gowork.pl zatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach szkoleniowych przez uczestników kursu. Współpracujemy tylko z praktykami.

-kameralne grupy szkoleniowe

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Kurs Kucharski- praktyczny - kurs dzienny

MiejsceTermin Wersja standardowa
Warszawaod 2021-10-11
do 2021-10-29
MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO USTALENIA GRAFIKU ZAJĘCIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8-15.
Cena: 1600
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Grzeszczak

Anna Grzeszczak

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GoWork.pl Andrzej Kosieradzki
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.