Kurs Word Press   20h

od 720 pln

Kurs WordPress 20h (szkoleniowych) jest kompendium wiedzy na temat tworzenia stron internetowych wykonanych przy pomocy darmowego systemu zarządzania treścią WordPress. Kurs przygotuje do samodzielnego wykonania takiej strony od instalacji do edycji zaawansowanych dodatków. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o dynamicznie rozwijające się środowisko programistyczne WordPress, które skutecznie prezentuje treści i grafikę w sieci internet

Program kursu 

N

Możliwości systemu WordPress - główne aspekty systemu

N

Instalacja WordPress na serwerze

N

Konfiguracja systemu

N

Dodawanie stron

N

Tworzenie artykułów

N

Tagi, chmura tagów, słowa kluczowe

N

Tworzenie menu

N

Zarządzanie widgetami: dodawanie, usuwanie, zmiana położenia

N

Szablony WordPressa: wbudowane, instalacja nowych

N

Dodawanie zdjęć i wideo, instalacja galerii zdjęć

N

Dodawanie wtyczek

N

Łączenie z portalami społecznościowymi Facebook, Twitter

N

Rejestracja i usuwanie użytkownika, przyznawanie uprawnień użytkownikom

N

Pobieranie, instalacja i aktualizacja modułów

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć
Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Kurs WordPress20h (szkoleniowych) jest kompendium wiedzy na temat tworzenia stron internetowych wykonanych przy pomocy darmowego systemu zarządzania treścią WordPress. Kurs przygotuje do samodzielnego wykonania takiej strony od instalacji do edycji zaawansowanych dodatków. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o dynamicznie rozwijające się środowisko programistyczne WordPress, które skutecznie prezentuje treści i grafikę w sieci internet

Organizacja zajęć:
 • zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu – we wtorki, środy i czwartki w godz. 17:00 – 21:00

Tryb weekendowy: 

 • zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godz. 8.00-14.00 lub 14.00-20.00 (naprzemiennie)

Podczas kursu pracują Państwo na własnych laptopach z oprogramowaniem.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
 • Kurs w GoWork.eu to:

  •     gwarancja jakości
  •     12 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń
  •     certyfikowani trenerzy
Do kogo adresowany jest ten kurs?

Adresatami kursu WordPress są osoby, które chcą samodzielnie wykonać i zarządzać stroną internetową bez znajomości języków programowania HTML, PHP i innych… Aby w pełni skorzystać z nauki tworzenia stron www, należy posiadać umiejętność obsługi komputera oraz poruszania się w sieci internetowej.

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Niestety dla wybranego kursu nie mamy dostępnych terminów.
Niedługo powinny być już dostępne, więc sprawdzaj nas regularnie.

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.