Kurs sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami carvingu 16 h

od 799 pln

Kurs sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami Carvingu skierowany jest do wszystkich osób chcących tworzyć niesamowite ozdoby z roślin jadalnych.

Program kursu

N

Zastosowanie warzyw i owoców w gastronomii

N

Przedstawienie głównych technik sporządzania: surówek, sałatek jarzynowych, bukietów warzyw

N

Technika dekorowania i serwowania potraw z warzyw gotowanych

N

Kilka słów o carvingu

N

Prezentacja sprzętu do carvingu

N

Praktyczne ćwiczenia rzeźbienie w owocach i warzywach

N

Wycinanie płaskich ornamentów w owocach i warzywach

N

Tworzenie aranżacji dekoracyjnych z wykorzystaniem przygotowanych elementów i rzeźb - wykonanie własnej kompozycji przestrzennej

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Na kurs z carvingu zapraszamy wszystkie osoby, które są związane zawodowo z branżą gastronomiczną, bądź które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Każdy uczestnik kursu po uprzednim poinstruowaniu przez wykładowcę, sam rzeźbi w owocach i warzywach.
Na  szkoleniu sporządzania potraw z warzyw i owoców uczymy zarówno prostych i szybkich w wykonaniu elementów dekoracyjnych, jak również efektownych i misternych kompozycji. Instruktorzy nauczą nas podstaw sztuki carvingu z elementami rzeźby przestrzennej oraz pokażą, jak wyeksponować swoje prace, tak by wzbudzić zachwyt otocznia.

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami Carvingu skierowany jest do wszystkich osób chcących tworzyć niesamowite ozdoby z roślin jadalnych. W końcu, kto z nas nigdy nie zachwycał się pięknym przyozdobieniem weselnych potraw czy też spersonalizowanymi elementami towarzyszącymi rodzinnej uczcie? Kwiaty z rzodkiewek, łabędzie z owoców, a nawet  wielopiętrowe kompozycje z warzyw zielonych? Czemu nie, to tylko niektóre pomysły, jakie zrealizujemy na naszych zajęciach. Dlatego, jeżeli jesteś osobą, która uwielbia gotować, przywiązujesz wagę nie tylko do smaku ale także wyglądu serwowanej potrawy, albo po prostu masz w domu małego niejadka i szukasz ciekawego sposobu na przemycenie do jego diety owoców i warzyw, koniecznie skorzystaj z naszych warsztatów.

Kurs dodatkowo wzbogacony jest o zasadnicze elementy Carvingu czyli tajskiej filozofii tworzenia warzywno-owocowych dekoracji. Sztuki tak cenionej obecnie przez pracodawców. Dlatego, jeśli jesteś osobą, która pracuje w gastronomii i szuka ciekawego sposobu na dalszy rozwój zawodowy, albo po prostu chcesz wykonywać kreatywny zawód, skorzystaj z prezentowanej oferty kursu. Dzięki ogromnej wiedzy i bogatemu doświadczeniu naszych Trenerów, uczestnicząc w zajęciach zdobędziesz solidne podstawy teoretyczne oraz praktyczne umiejętności  zapewniające dalszy rozwój i sukces na rynku pracy.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Dzięki czynnemu uczestnictwu w zajęciach poznamy wyjątkowe receptury oraz praktyczne  umiejętności przyrządzania takich potraw, jak: surówki, sałatki, bukiety warzyw oraz posiłki przygotowane z warzyw gotowanych. Dzięki dużej ilości ćwiczeń praktycznych zasady carvingu nie będą miały przed nami żadnych tajemnic! Ozdobione w tym stylu potrawy sprawią, że organizowane przez nas przyjecie będzie bardziej atrakcyjne i estetyczne. W końcu, rzeźbione owoce oraz warzywa dodają klasy, zaskakują kunsztem, a jednocześnie przyciągają wzrok kształtem i wielobarwną grą kolorów.

Po odbyciu kursu w firmie GoWork.pl bez problemu wyczarujemy ze zwykłych owoców i warzyw, cudowne kompozycje rodem z egzotycznych krain.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Kończąc szkolenie związane z ozdabianiem potraw warzywami i owocami z carvingu możesz pracować w lokalach gastronomicznych: restauracjach, salach bankietowych, firmach cateringowych oraz innych miejscach zajmujących się wydawaniem jedzenia, w których wygląd potraw jest tak samo ważny, jak ich smak.

Dzięki odbytemu kursowi nabędziesz nowe kwalifikacje pozwalające awansować w obecnym zakładzie pracy, bądź też znaleźć nowe, świetnie płatne i rozwijające zajęcie.

Dzięki możliwości otrzymania certyfikatu w języku angielskim, będziesz mógł starać się o pracę  nie tylko w Polsce, ale w całej UE. O tym jak duże jest zapotrzebowanie na osoby znające się na efektownym sporządzaniu i dekorowaniu potraw, świadczy najlepiej nasza baza ofert pracy,która aż pęka w szwach. Najświeższe oferty skierowane do pracowników branży gastronomicznej znajdziesz tutaj

 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami Carvingu ze względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie.

Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a także współpracujemy z wieloma najlepszymi hotelami, restauracjami  i szkołami gastronomicznymi w całej Polsce.

Uczestnikom naszych kursów gwarantujemy niezbędne materiały do nauki.

Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotuje uczestników do przyszłej pracy zawodowej. Trenerzy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.

Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników – dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 80% zajęć praktycznych

Absolwent kursu sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami Carvingu nabywa prawo do 10% zniżki, którą może wykorzystać na dowolny kurs organizowany przez GoWork!

Organizacja zajęć

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standardowej lub w wersji rozszerzonej z materiałami na tablecie.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Tablet-opcja płatna dodatkowo 350 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  Lark. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Kurs sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami carvingu 16h - kurs dzienny

MiejsceTermin Wersja standardowa
Warszawaod 2027-12-04
do 2027-12-12
Tylko zapisy zamknięte!!!!!
Cena: 799
Zapisz się

Kurs sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami carvingu 16h - kurs weekendowy

MiejsceTermin Wersja standardowa
Warszawaod 2027-12-04
do 2027-12-12
Tylko zapisy zamknięte!!!!!
Cena: 799
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.