Kurssushi 12h

od 699 pln

Interesujesz się kulturą Japonii? Gotowanie to Twoja pasja? Chcesz rozwijać swoje kulinarne umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia? A może po prostu zaimponować gościom pod czas przyjęcia jako prawdziwy sushi master? W takim razie, kurs sushi jest właśnie dla ciebie!

Program kursu

I. Część teoretyczna:

N

Wprowadzenie w specyfikację kuchni i kultury japońskiej

N

Sushi - omówienie

II. Cześć praktyczna:

N

Metody przygotowywania surowców

N

Nauka zawijania - rolowania sushi krok po kroku

N

Kompozycja i prezentacja własnoręcznie stworzonych zestawów sushi

N

Wspólna degustacja przygotowanych sushi uczestników

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?
Sushi należy do najpopularniejszych potraw na świecie. Proces jego przyrządzenia nie jest łatwy i wymaga specjalnego przygotowania oraz odpowiednich produktów. Celem przeprowadzanego przez nas kursu jest uzyskanie przez uczestnika nie tylko wiedzy teoretycznej ale również praktycznych umiejętności w przygotowaniu różnych rodzajów sushi. Kursanci po ukończeniu będą potrafili między innymi ocenić jakoś dobieranych przez siebie składników, przygotować produkty, komponować różne zestawy oraz samodzielnie wykonywać potrawę i doskonale ją zaprezentować.
Do kogo adresowany jest ten kurs?
Nie musisz być absolwentem szkoły gastronomicznej. Na kurs zapraszamy wszystkich. Zarówno osoby, które chcą poszerzyć już wcześniej zdobyte umiejętności w przygotowywaniu tego niezwykłego dania oraz miłośników tej potrawy, a także nowicjuszy, którzy pragną poznać nowe orientalne kultury i zagłębić się w świat sushi poprze podniebienie. Wystarczą chęci, motywacja oraz duże zaangażowanie, które z pewnością będzie niezastąpione w czasie nauki, wykorzystywania wiedzy w praktyce i dalszego rozwoju w tym kierunku.
Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Kurs w naszej firmie pomoże Ci awansować w obecnej pracy, bądź znaleźć nową, świetnie płatną, kreatywną i rozwijającą pracę w wielu lokalach gastronomicznych. Po ukończeniu kursu bez problemu będziesz mógł starać się o pracę w firmach cateringowych. Restaurację sushi cieszą się coraz większą popularnością nie tylko na zachodzie ale i w Polsce. Wzrasta zatem zapotrzebowanie na sushi masterów. Lokale gastronomiczne, hotele i restauracje nie tylko w Polsce ale i w całej Unii Europejskiej poszukują osób, znających się na gotowaniu, najlepiej zaświadczonym dyplomem ukończenia kursu kucharskiego. Ważne jest aby wiedza była oparta o umiejętności praktyczne, które nasz kurs zapewnia.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standardowej lub w wersji rozszerzonej z materiałami na tablecie.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały elektroniczne: Tablet – opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.
Jakie umiejętności zdobędę po odbyciu tego kursu?
 • poznanie tajników i specyfikacji kuchni japońskiej
 • zdobędziesz odpowiednią wiedze z zakresu historii oraz przygotowywania sushi
 • dowiesz się jak rozpoznać, zamawiać i przechowywać produkty najwyższej jakości służące do przygotowania sushi
 • nauczysz się przygotowywania półproduktów
 • wykształcisz umiejętności tworzenia niepowtarzalnej smakowej i wizualnej kompozycji
 • poznasz zasady właściwego wykorzystania receptur
 • zdobędziesz praktyczne wskazówki od mistrzów sushi
 • przygotujesz swój własny zestaw sushi
Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
 • Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie sushi ze względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy zachowaniu najniższej ceny.

  Posiadamy w pełni wyposażone i odpowiednio przygotowane sale szkoleniowe.

  Współpracujemy z wieloma najlepszymi hotelami, restauracjami i szkołami w całej Polsce.

  Wszystkim uczestnikom zapewniamy staranie dobrane materiały edukacyjne, usystematyzowanie i pogłębiania swojej wiedzy, a także wykorzystanie zdobytych umiejętności w praktyce, która jest najlepszym sposobem nauki.

  Kurs prowadzony jest przez doświadczonych i dyplomowanych sushi masterów, którzy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem, oraz udzielają praktycznych porad.

  \Dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników – dogodne dni oraz terminy zajęć.

  Stawiamy na organizacje małych kameralnych grup, dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 80 % zajęć praktycznych.

  Nasz kurs zakończony jest egzaminem, po którego zdaniu kursant otrzymuje dyplom i certyfikat świadczący o ukończeniu szkolenia.

  O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015

Gdzie można wziąć udział w kursie?
Kurs Sushi organizowany jest w największych miastach w Polsce: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Zielonej Górze, Rzeszowie. Liczy się kolejność zgłoszeń – ilość miejsc ograniczona

 

Certyfikaty

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622)

O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015

 

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Usługa cateringowa - kurs dzienny

MiejsceTermin Wersja standardowa
Warszawaod 2023-09-02
do 2023-09-02
Cena: 18832.5
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Kurzepa

Anna Kurzepa

Koordynator

Kom.: 784653788
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DE sp. z o.o. (GmbH), z siedzibą w Aleje Jerozolimskie 99/58A, 02-001 Warszawa
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.