Kurssushi 12h

od 699 pln

Interesujesz się kulturą Japonii? Gotowanie to Twoja pasja? Chcesz rozwijać swoje kulinarne umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia? A może po prostu zaimponować gościom pod czas przyjęcia jako prawdziwy sushi master? W takim razie, kurs sushi jest właśnie dla ciebie!

Program kursu

I. Część teoretyczna:

N

Wprowadzenie w specyfikację kuchni i kultury japońskiej

N

Sushi - omówienie

II. Cześć praktyczna:

N

Metody przygotowywania surowców

N

Nauka zawijania - rolowania sushi krok po kroku

N

Kompozycja i prezentacja własnoręcznie stworzonych zestawów sushi

N

Wspólna degustacja przygotowanych sushi uczestników

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?
Sushi należy do najpopularniejszych potraw na świecie. Proces jego przyrządzenia nie jest łatwy i wymaga specjalnego przygotowania oraz odpowiednich produktów. Celem przeprowadzanego przez nas kursu jest uzyskanie przez uczestnika nie tylko wiedzy teoretycznej ale również praktycznych umiejętności w przygotowaniu różnych rodzajów sushi. Kursanci po ukończeniu będą potrafili między innymi ocenić jakoś dobieranych przez siebie składników, przygotować produkty, komponować różne zestawy oraz samodzielnie wykonywać potrawę i doskonale ją zaprezentować.
Do kogo adresowany jest ten kurs?
Nie musisz być absolwentem szkoły gastronomicznej. Na kurs zapraszamy wszystkich. Zarówno osoby, które chcą poszerzyć już wcześniej zdobyte umiejętności w przygotowywaniu tego niezwykłego dania oraz miłośników tej potrawy, a także nowicjuszy, którzy pragną poznać nowe orientalne kultury i zagłębić się w świat sushi poprze podniebienie. Wystarczą chęci, motywacja oraz duże zaangażowanie, które z pewnością będzie niezastąpione w czasie nauki, wykorzystywania wiedzy w praktyce i dalszego rozwoju w tym kierunku.
Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Kurs w naszej firmie pomoże Ci awansować w obecnej pracy, bądź znaleźć nową, świetnie płatną, kreatywną i rozwijającą pracę w wielu lokalach gastronomicznych. Po ukończeniu kursu bez problemu będziesz mógł starać się o pracę w firmach cateringowych. Restaurację sushi cieszą się coraz większą popularnością nie tylko na zachodzie ale i w Polsce. Wzrasta zatem zapotrzebowanie na sushi masterów. Lokale gastronomiczne, hotele i restauracje nie tylko w Polsce ale i w całej Unii Europejskiej poszukują osób, znających się na gotowaniu, najlepiej zaświadczonym dyplomem ukończenia kursu kucharskiego. Ważne jest aby wiedza była oparta o umiejętności praktyczne, które nasz kurs zapewnia.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standardowej lub w wersji rozszerzonej z materiałami na tablecie.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały elektroniczne: Tablet – opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.
Jakie umiejętności zdobędę po odbyciu tego kursu?
 • poznanie tajników i specyfikacji kuchni japońskiej
 • zdobędziesz odpowiednią wiedze z zakresu historii oraz przygotowywania sushi
 • dowiesz się jak rozpoznać, zamawiać i przechowywać produkty najwyższej jakości służące do przygotowania sushi
 • nauczysz się przygotowywania półproduktów
 • wykształcisz umiejętności tworzenia niepowtarzalnej smakowej i wizualnej kompozycji
 • poznasz zasady właściwego wykorzystania receptur
 • zdobędziesz praktyczne wskazówki od mistrzów sushi
 • przygotujesz swój własny zestaw sushi
Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
 • Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie sushi ze względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy zachowaniu najniższej ceny.

  Posiadamy w pełni wyposażone i odpowiednio przygotowane sale szkoleniowe.

  Współpracujemy z wieloma najlepszymi hotelami, restauracjami i szkołami w całej Polsce.

  Wszystkim uczestnikom zapewniamy staranie dobrane materiały edukacyjne, usystematyzowanie i pogłębiania swojej wiedzy, a także wykorzystanie zdobytych umiejętności w praktyce, która jest najlepszym sposobem nauki.

  Kurs prowadzony jest przez doświadczonych i dyplomowanych sushi masterów, którzy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem, oraz udzielają praktycznych porad.

  \Dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników – dogodne dni oraz terminy zajęć.

  Stawiamy na organizacje małych kameralnych grup, dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 80 % zajęć praktycznych.

  Nasz kurs zakończony jest egzaminem, po którego zdaniu kursant otrzymuje dyplom i certyfikat świadczący o ukończeniu szkolenia.

  O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015

Gdzie można wziąć udział w kursie?
Kurs Sushi organizowany jest w największych miastach w Polsce: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Zielonej Górze, Rzeszowie. Liczy się kolejność zgłoszeń – ilość miejsc ograniczona

 

Certyfikaty

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622)

O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015

 

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Niestety dla wybranego kursu nie mamy dostępnych terminów.
Niedługo powinny być już dostępne, więc sprawdzaj nas regularnie.

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Kurzepa

Anna Kurzepa

Koordynator

Kom.: 784653788
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DE sp. z o.o. (GmbH), z siedzibą w Aleje Jerozolimskie 99/58A, 02-001 Warszawa
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.