Kurs marketingu

   internetowego   

Działania marketingowe w obecnym świecie są podstawą efektywnej sprzedaży dla każdej firmy. Konsumenci poszukują różnego rodzaju bodźców i podpowiedzi, które nakłonią go do nabycia określonych dóbr. Już niewielkie zabiegi mające na celu pomoc w sprzedaży danego towaru są określane mianem marketingu. Bez działań promocyjnych i reklamowych trudno byłoby w dzisiejszym świecie zdobyć klienta i zaoferować mu własny produkt.

Program kursu

N

Nowoczesny marketing

N

Psychologia zachowań konsumenckich

N

Badania marketingowe

N

Zasady opracowania i prezentacji planu marketingowego

N

PR i budowanie marki w Internecie

N

Branding- budowanie potęgi marki w Internecie

N

Social Media - jak odnieść sukces w mediach społecznościowych?

N

Przykłady i analiza trafnych kampanii z wykorzystaniem portali społecznościowych

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do kogo adresowany jest ten kurs?
Szkolenie skierowane jest zarówno do osób, które wcześniej nie miały styczności z tematyką public relations oraz Social Media, a chciałyby rozpocząć działalność zawodową w tym kierunku, jak również do specjalistów działów marketingu oraz reklamy, kadry kierowniczej, menadżerów, rzeczników prasowych, właścicieli firm i absolwentów/studentów zainteresowanych tematyką PR, Social Mediami oraz marketingiem.
Organizacja zajęć

Tryb wieczorowy:

 • zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu – we wtorki, środy i czwartki w godz. 17:00 – 21:00

Tryb weekendowy: 

 • zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godz. 8.00-14.00 lub 14.00-20.00 (naprzemiennie)

Podczas kursu pracują Państwo na własnych laptopach z oprogramowaniem.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?
Szkolenia przygotowują do pracy na stanowisku marketingowca w działach marketingu, promocji, sprzedaży i PR, w firmach w których jednym z narzędzi marketingowych są social media. Po ukończeniu szkolenia mogą Państwo pracować w małych bądź średnich przedsiębiorstwach z branży usługowej, sprzedażowej czy marketingowej.
Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
Kurs w GoWork.pl to:

 •     gwarancja jakości
 •     12 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń
 •     certyfikowani trenerzy
Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?
Udział w szkoleniu pomoże Ci:

 • dowiedzieć się, co zrobić, aby Facebook, Instagram, Twitter, wspierał Twoją sprzedaż
 • odkryć jak internauci poruszają się po wyżej wymienionych portalach
 • dowiedzieć się,  o czym pisać na stronach
 • dowiedzieć się jak nie powinna wyglądać strona na portalach społecznościowych
 • dowiedzieć się, jakie wpisy są czytane częściej
 • poznać ukrytą strategię, która pozwoli Ci wykorzystać potęgę for internetowych i zarabiać za ich pomocą
 • odkryć jak możesz rozwijać swoją firmę dzięki rozmowie z klientami
 • dowiedzieć się jak często pisać na Fanpage’u
 • odkryć, dlaczego zdjęcie i grafika mają tak potężne znaczenie na forach internetowych
 • nauczyć się jak tworzyć nazwy grup czy stron, aby przyciągnąć klientów gotowych zapłacić za Twój produkt
GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Szkolenie On-Line

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę kursów w formie online, w czasie rzeczywistym, prowadzonych przez naszych najlepszych wykładowców z całego kraju. Dzięki wykorzystaniu platformy do wideokonferencji, mamy możliwość udostępniania obrazu z pulpitu- zarówno przez prowadzących, jak i uczestników szkoleń. Dzięki temu rozwiązaniu uczestnicy kursów zdalnych otrzymują taką samą jakość przekazanej wiedzy, możliwość rozmowy z wykładowcami, zadawania pytań, jak również praktycznej nauki pracy w zawodzie, a wiedza i zdobyte umiejętności nie różnią się niczym od tych zdobytych na kursie w formie stacjonarnej.

 

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Specjalista ds. marketingu i promocji - kurs online

Termin Wersja standardowa
od 2023-04-15
do 2023-04-23
ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ W SOBOTY I NIEDZIELE
Cena: 1500
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Grzeszczak

Anna Grzeszczak

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.