Warsztaty Kuchni
Meksykańskiej 4h

od 299 pln

Warsztaty kuchni meksykańskiej to krótka wyprawa kulinarna w głąb spalonego słońcem kraju, który słynie na cały świat ze swych upraw. W końcu, któż z nas nie jadł słodkich pomarańczy, awokado czy ostrych papryczek chilli. Do tego Meksyk, jak żadne inne państwo łączy w sobie wpływy Starego i Nowego Świata, mieszając w jednym kotle tradycje europejskiego kolonializmu z indiańskim smakiem wolności. Sami Państwo widzicie, że tak ciekawy punkt na kulinarnej mapie świata nie może zostać przez nas niedostrzeżony!

Czerpiąc z bogatego źródła meksykańskiej tradycji, pragniemy zabrać wszystkich w niecodzienną podróż, w której dominować będą świeże produkty, ostre przyprawy i mnóstwo pozytywnej energii. Nie zabraknie także drugiego, nie wszystkim znanego oblicza kuchni meksykańskiej: tego łagodnego, wykwintnego i dopracowanego w każdym szczególe. W ciągu kilku godzin przygotujemy flagowe dania tego kraju. Dzięki naszym Trenerom poczujemy się jak na prawdziwej fieście, pełnej tacos, salsy i innych kulinarnych cudów. Jak przystało na prawdziwe meksykańskie spotkanie, będzie głośno, gwarnie, a przede wszystkim smacznie. A na koniec wspólnej zabawy pyszny deser, który stanie się królewskim uwieńczeniem naszych warsztatów!

Program kursu

N

Z plecakiem po meksykańskich antypodach, czyli jak to wszystko się zaczęło

N

Meksykańskie smaki w pigułce: dobór regionalnych produktów, odpowiednich narzędzi i receptur

N

Wspólne przygotowywanie posiłku:

 • Deska przystawek: tacos, burrito, tortilla, nachos w towarzystwie sosów: mole poblano z czekoladą i chili, salsa, salsa roja oraz guacamole
 • Danie I: tradycyjna zupa pozole z kukurydzą i awokado
 • Danie II: carnitas – szarpana wieprzowina w marynacie achiote podana z pieczonymi batatami i fasolką szparagową
 • Deser: kruche churros z czekoladą chia
N

Wspólne ucztowanie przy suto zastawionym stole

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć
GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Warsztaty kuchni Meksykańskiej - kurs dzienny

MiejsceTermin Wersja standardowaWersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-17
do 2021-12-17
Cena: 299
Zapisz się
Cena: 549
Zapisz się

Warsztaty kuchni Meksykańskiej - kurs weekendowy

MiejsceTermin Wersja standardowaWersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-18
do 2021-12-18
Cena: 299
Zapisz się
Cena: 549
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Kurzepa

Anna Kurzepa

Koordynator

Tel.: 22 6221309 wew. 809
Kom.: 784653788
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GoWork.pl Andrzej Kosieradzki
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.