Warsztaty Kuchni Orientu: Indie 4h

od 299 pln

W Indiach wszystko jest znacznie bardziej intensywne – kolor, smak, zapach. W końcu jest to tętniąca życiem mieszanka kultur i długiej, bogatej historii, która sprawia, że jedzenie jest tak różnorodne i smaczne. Kuchnia indyjska swoją sławę zyskała dzięki największej ilości przypraw, jakie mogą być wykorzystane w przygotowaniu jednego dania. Aromatyczny zapach kminku, gałki muszkatołowej, kolendry czy goździków to tylko część warsztatu na jakim bazuje.

Dzięki różnorodnym przyprawom owoce, warzywa, a nawet rośliny strączkowe można przyrządzać na tysiące sposobów, a wyczarowane z nich dania potrafią zaspokoić najbardziej wybredne podniebienia. Chcąc lepiej przybliżyć Państwu ten kulinarny zakątek świata, zapraszamy wszystkich na nasze kolejne warsztaty Kuchni Orientu, tym razem skupiające się na Indiach. Będzie to wspaniała okazja poznania tradycyjnych indyjskich receptur i technik gotowania. Pod czujnym okiem specjalistów, będziemy siekać, smażyć i dusić, a wszystko po to by przygotować niepowtarzalną kolację.

Program kursu

N

Indyjski smak masali: krótka historia nietypowych smaków

N

Regionalne produkty, dobór przypraw, dobór tradycyjnych receptur

N

Wspólne przygotowywanie: kolacji

 • Przystawka: Paneer na pieczonym bakłażanie z sosem hari
 • Danie I: Indyjski chłodnik z kminem i miętą
 • Danie II: Wołowina pieczona w jogurcie i czarnym pieprzu podawana ze słodkimi ziemniakami w przyprawie panch phoran
 • Deser: Gulab Jamun z pokruszonymi pistacjami
N

Wspólne ucztowanie przy suto zastawionym stole

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć
GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Niestety dla wybranego kursu nie mamy dostępnych terminów.
Niedługo powinny być już dostępne, więc sprawdzaj nas regularnie.

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Kurzepa

Anna Kurzepa

Koordynator

Kom.: 784653788
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DE sp. z o.o. (GmbH), z siedzibą w Aleje Jerozolimskie 99/58A, 02-001 Warszawa
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.