Warsztaty Kuchni
Orientu:Tajlandia 4h

od 299 pln

Kuchnia tajska to jedna z gałęzi kuchni orientu, która swoją sławę zdobyła dzięki połączeniu wyrazistych smaków pikantnego chilli z kwaskowatością kafiru oraz słodyczą mleczka kokosowego. Przez wieki kształtowała się pod wyraźnym wpływem kuchni chińskiej z północy i kuchni indyjskiej z zachodu, dzięki czemu jej smaki przenikały się nabierając swoistej szlachetności. A jeśli do tego wszystkiego dodamy jeszcze ekologiczne produkty: świeżo wyłowione ryby, pachnące słońcem owoce czy też cierpki smak galangalu, to efekty tajskiej kuchni mogą oczarować każdego.

Dlatego też, jeśli lubisz poznawać nowe smaki, nie boisz się łączyć tylko pozornie niepasujących do siebie składników, albo po prostu jesteś ciekawy, jak gotuje się na drugim końcu świata przyjdź na nasze warsztaty. Szkolenie z kuchni tajskiej skierowane jest zarówno do osób lubiących gotować, jak i do wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się nowych rzeczy, poznać tradycyjne smaki orientu, bądź po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Dzięki cennym radom naszych trenerów, przygotowane dania z łatwością będzie można odtworzyć w domowym zaciszu. A na koniec zabawy wspólna uczta w myśl tajskiej zasady, że samotne jedzenie przynosi pecha!

Program kursu

N

Wyprawa w głąb azjatyckiego kontynentu: krótki zarys kulinarnej historii Tajlandii

N

Tajskie smaki w pigułce: regionalne produkty, dobór przypraw, tradycyjne receptury i metody przyrządzania dań

N

Wspólne przygotowywanie kolacji:

 • Przystawka: ostre paszteciki z nadzieniem z wieprzowiny i bazylii azjatyckiej oraz yam som o – barwna sałatka z pomelo i papryczek chilli
 • Danie I: tom yam czyli kwaśna zupa z krewetek i grzybów z dodatkiem świeżej kolendry i trawy cytrynowej
 • Danie II: pad thai – makaron ryżowy smażony z tofu i kurczakiem, doprawiony kiełkami fasoli mung i orzeszkami nerkowca
 • Deser: chrupiące naleśniki z białym kremem i wiórkami kokosowymi z kurkumą
N

Wspólna kolacja przy tajsko zastawionym stole

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć
GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

UWAGA

Kurs realizujemy wyłącznie w formie zamkniętej.

Zapisy przyjmujemy tylko dla grup zorganizowanych lub dla klientów indywidualnych po 

przygotowaniu wyceny.

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Kurzepa

Anna Kurzepa

Koordynator

Kom.: 784653788
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DE sp. z o.o. (GmbH), z siedzibą w Aleje Jerozolimskie 99/58A, 02-001 Warszawa
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.