Warsztaty Kuchni: Włoska 4h

od 299 pln

Kuchnia włoska to jedna z najbardziej aromatycznych kuchni świata, mająca historię równie długą i wspaniałą, jak sam kraj. Pachnąca bazylią i słodkimi pomidorami, czaruje smakiem i zachwyca wyglądem. Czerpiąc z tak bogatego źródła, pragniemy zaprosić Państwa do wspólnej zabawy. Pod czujnym okiem Mistrzów Gotowania, przygotujemy tradycyjny posiłek włoski, składający się: z antipasto (przystawki), pasta (dania mącznego lub zupy); głównego dania czyli ryby, mięsa albo drobiu wzbogaconego sosem lub sałatką. A na koniec oczywiście wyśmienity deser! Będzie radośnie, kolorowo, a przede wszystkim smacznie!

Program kursu

N

Co i gdzie?, czyli krótka podróż po kulinarnej historii Italii

N

Włoskie smaki: wybór produktów wysokiej jakości, technika wykonywania dań, tworzenie kompozycji smakowych, dobór dodatków

N

Tajskie smaki w pigułce: regionalne produkty, dobór przypraw, tradycyjne receptury i metody przyrządzania dań

N

Wspólne przygotowanie dań:

 • przystawka: parmigiana czyli bakłażan zapiekany z sosem pomidorowym oraz arancini z mozzarellą (ryżowe kulki z mozarellą)
 • danie I: krem z pieczonych pomidorów z czosnkiem i tymiankiem
 • danie II: pesce in umido al acqua pazza czyli ryba duszona w białym winie podawana z pieczonymi ziemniakami i marchewką glazurowaną w miodzie i tymianku
 • deser: affogato czyli waniliowe lody „utopione” w aromatycznym espresso
N

Wspólna kolacja w iście włoskim stylu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć
GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Warsztaty Kuchni Włoskiej: Pizza, Focaccia, Calzone 4h - kurs weekendowy

MiejsceTermin Wersja standardowa
Warszawaod 2022-02-25
do 2022-02-25
Cena: 299
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Kurzepa

Anna Kurzepa

Koordynator

Tel.: 22 6221309 wew. 809
Kom.: 784653788
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GoWork.pl Andrzej Kosieradzki
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.