Warsztaty Viva la France!
czyli francuskie smaki w pigułce 5h

od 299 pln

Dzisiaj, chcielibyśmy zaprosić Państwa do skosztowania tradycyjnych francuskich smaków. W ciągu jednego wieczoru prześledzimy bogatą historię kuchni francuskiej: zapoznamy się z wykwintnym i eleganckim smakiem „haute cuisine”, w którym dominuje precyzja i najwyższa jakość produktów. Nie zapomnimy także o „nouvelle cuisine” – bardziej nowoczesnym wydaniu kuchni francuskiej, która jest lekka i słodka, jak przygotowywany na kursie creme brulée.

Pod czujnym okiem Mistrzów Gotowania będziemy siekać i kroić, piec i gotować, a nawet łączyć tylko pozornie niepasujące do siebie elementy, a wszystko po to by w pełni poczuć klimat kuchni francuskiej. Efektem naszej pracy będzie wspólnie przygotowana kolacja, która oczaruje nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasze warsztaty zaczniemy od gorącej przystawki, następnie przygotujemy zupę, danie główne, będące prawdziwym dziełem sztuki kulinarnej, oraz oczywiście deser. Będzie smacznie i kolorowo, jak w tętniącym życiem Paryżu! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Program kursu

N

Co i gdzie?, czyli krótka podróż po kulinarnej historii Francji

N

Francuskie smaki: wybór produktów wysokiej jakości, technika wykonywania dań, tworzenie kompozycji smakowych, dobór dodatków

N

Wspólne przygotowanie dań:

 • Przystawka: quiche lorraine z masą jajeczną z dodatkiem szynki i tymianku
 • Danie I: baeckeoffe czyli gulasz przygotowywany z ziemniaków, jagnięciny, wołowiny i wieprzowiny marynowanych w białym winie
 • Danie II: polędwiczki w sosie śliwkowym podawane z ziemniakami gratin
 • Deser: parfait z poziomkami
N

Wspólna kolacja przy suto zastawionym stole

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć
GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Niestety dla wybranego kursu nie mamy dostępnych terminów.
Niedługo powinny być już dostępne, więc sprawdzaj nas regularnie.

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Kurzepa

Anna Kurzepa

Koordynator

Kom.: 784653788
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DE sp. z o.o. (GmbH), z siedzibą w Aleje Jerozolimskie 99/58A, 02-001 Warszawa
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.