Kurs   Google AdWords   

 

Google AdWords to najbardziej skuteczny system reklamowy, dzięki któremu mamy możliwość efektywnie reklamować swój biznes w sieci. W ramach Google AdWords tworzymy kampanie umożliwiające wyświetlanie linków sponsorowanych zarówno w wynikach wyszukiwarki Google, jak i w ramach tzw. sieci reklamowej

Program kursu

N

Wprowadzenie do Google AdWords

N

Skuteczne słowa kluczowe dla kampanii AdWords

N

Możliwości Google AdWords (narzędzia, raporty, statystyki)

N

Integracja konta AdWords z kontem Analytics 

N

Google Analytics

N

Cele i konwersje

N

Analytics i kampanie

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Uczestnicy kursu zdobywają praktyczne umiejętności dotyczące tworzenia kampanii reklamowych, doboru słów kluczowych, ustalania stawek i dysponowania budżetem. Dowiadują się, jak ulepszyć swoje reklamy, poznają rozmaite ich rozszerzenia (np. rozszerzenie lokalizacji) oraz zasady śledzenia konwersji. Dodatkowo nasz trener podpowie, jak mniej płacić za swoje reklamy i co zrobić, żeby wyróżniały się one na tle konkurencji.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Kursy polecamy w zasadzie wszystkim: od przedsiębiorców, przez specjalistów ds.marketingu, po webdeveloperów. Zapraszamy każdego, kto chce wypromować swój biznes lub po prostu podnieść kwalifikacje zawodowe. Nasz kurs to inwestycja we własny rozwój, która bardzo szybko się zwraca

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Znajomość Google AdWords to w XXI wieku podstawa biznesu. Nie tylko przyciąga klientów i znacząco zwiększa zyski, ale jest także dużym atutem podczas poszukiwania pracy.

Organizacja zajęć

Tryb dzienny:

 • 5-dniowy ( poziom podstawowy – łącznie 40h dydaktycznych) – zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym od godz 8:00 do 14:00 lub 14.00-20.00

Tryb weekendowy:

 • 4-dniowy poziom podstawowy (40h dydaktycznych) – zajęcia odbywają się w soboty i niedzielę w przedziale czasowym od godz godz 8:00 do 14:00 lub od 14:00 do 20:00 ( naprzemiennie) *(godziny mogą ulec zmianie w uzasadnionych przypadkach)
GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Niestety dla wybranego kursu nie mamy dostępnych terminów.
Niedługo powinny być już dostępne, więc sprawdzaj nas regularnie.

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.