Kurs profesjonalny headhunter  50h

Celem kursu jest nabycie przez uczestników profesjonalnych umiejętności w prowadzeniu projektów executive search.  Umiejętnego doboru kandydatów do organizacji,  zaawansowania procesów oraz kultury organizacyjnej. Uczestnik po kursie będzie potrafił wyszukiwać oraz zainteresować propozycją osób nie poszukujących aktywnie pracy, budować relacji z kandydatami opartych na zaufaniu i wzajemnych korzyściach. Uczymy efektywnie pisać przedstawiać oferty w zachęcający sposób, prowadzić  rozmowy telefoniczne, dopasowane do poziomu rekrutowanych menedżerów.

Program kursu

N

BUDOWANIE WIZERUNKU HEADHUNTERA

N

KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA

N

NOWOCZESNE ŹRÓDŁA POZYSKIWANIA KANDYDATÓW

N

PROJEKTOWANIE PROCESU REKRUTACJI

N

NOWOCZESNE ŹRÓDŁA POZYSKIWANIA KANDYDATÓW

N

PLANOWANIE PROCESÓW REKRUTACJI NA RÓŻNYCH POZIOMACH

N

ANALIZA KOMPETENCJI KANDYDATA

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?
Celem kursu jest nabycie przez uczestników profesjonalnych umiejętności w prowadzeniu projektów executive search.  Umiejętnego doboru kandydatów do organizacji,  zaawansowania procesów oraz kultury organizacyjnej. Uczestnik po kursie będzie potrafił wyszukiwać oraz zainteresować propozycją osób nie poszukujących aktywnie pracy, budować relacji z kandydatami opartych na zaufaniu i wzajemnych korzyściach. Uczymy efektywnie pisać przedstawiać oferty w zachęcający sposób, prowadzić  rozmowy telefoniczne, dopasowane do poziomu rekrutowanych menedżerów.
Do kogo adresowany jest ten kurs?
Kursy zawodowe organizowane są dla osób nieposiadających doświadczenia, a także tych które związane są z Human Resources, czyli: kadry kierowniczej, menadżerów personalnych, właścicieli firm, doradców personalnych, absolwentów oraz studentów zainteresowanych tematyką ZZL i HR.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?
Po ukończeniu kursu Profesjonalny headhunter zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu:
 • tworzenia profilu kompetencyjnego kandydata na stanowisko pracy,
 • poznasz zasady tworzenia skutecznych ogłoszeń rekrutacyjnych,
 • poznasz narzędzia prawidłowej selekcji kandydatów,
 • nauczysz się definiować cele oraz scenariusz rozmowy rekrutacyjnej,
 • poznasz praktyczne zasady prowadzenia spotkań rekrutacyjnych.
Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?
Po ukończeniu szkolenia pracownik może zajmujmować się pozyskiwaniem talentów wysokiego szczebla poprzez bezpośrednie kontakty. Kolokwialnie mówiąc to osoba, która wyciąga ludzi z jednej firmy do innej. Jego praca skupia się przede wszystkim na budowaniu relacji.
Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Kurs w GoWork.pl to:

 •     gwarancja jakości
 •     12 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń
 •     certyfikowani trenerzy
GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Szkolenie On-Line

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę kursów w formie online, w czasie rzeczywistym, prowadzonych przez naszych najlepszych wykładowców z całego kraju. Dzięki wykorzystaniu platformy do wideokonferencji, mamy możliwość udostępniania obrazu z pulpitu- zarówno przez prowadzących, jak i uczestników szkoleń. Dzięki temu rozwiązaniu uczestnicy kursów zdalnych otrzymują taką samą jakość przekazanej wiedzy, możliwość rozmowy z wykładowcami, zadawania pytań, jak również praktycznej nauki pracy w zawodzie, a wiedza i zdobyte umiejętności nie różnią się niczym od tych zdobytych na kursie w formie stacjonarnej.

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Kurs Profesjonalny Headhunter - kurs online

Termin Wersja standardowa
od 2024-09-21
do 2024-09-22
ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W SOBOTY I NIEDZIELE
Cena: 1699
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.