Kurs fryzjerstwa 120h

od 2990 pln

Kurs fryzjerskiumożliwia uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Nasi wykładowcy przekażą Ci istotną wiedzę oraz techniki wykorzystywane w najbardziej renomowanych salonach fryzjerskich.

Program kursu

N

WPROWADZENIE W ŚWIAT FRYZJERSTWA

N

STRUKTURA I WŁAŚCIWOŚCI WŁOSA

N

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA

N

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

N

TECHNIKI STRZYŻENIA WŁOSÓW

N

TRWAŁA ZMIANA FORMY

N

KREATYWNE TECHNIKI FARBOWANIA WŁOSÓW

N

TECHNIKI MODELOWANIA WŁOSÓW

N

KOKI I UPIĘCIA

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Szkolenie fryzjerskie przygotowaliśmy z myślą o zainteresowanych pracą jako fryzjer – stylista. Chcesz realizować swoją pasję, przekwalifikować się, odświeżyć swoją wiedzę i praktyczne umiejętności, a może interesuje Cię tematyka poprawy i kreowania wizerunku? To szkolenie jest dla Ciebie.

 

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs fryzjerski umożliwia uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Nasi wykładowcy  przekażą Ci istotną wiedzę oraz techniki wykorzystywane w najbardziej renomowanych salonach fryzjerskich. Dzięki wielogodzinnym praktykom pod okiem naszego fachowca, nabędziesz umiejętności, które sprostają każdej fryzurze! Kurs fryzjerstwa gwarantuje sukces, gdyż stawiamy przede wszystkim na praktykę!

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Nauczymy Cię wykonać każdą fryzurę zależnie od oczekiwań klienta. Podczas kursów fryzjerskich poznasz nowoczesne techniki strzyżeń, koloryzacji, ondulacji, a także metody stylizacji fryzur. Wszystko dzięki zajęciom praktycznym podczas kursu fryzjerstwa – to aż 90 % szkolenia.

Materiały szkoleniowe

Każdy uczestnik kursu w cenie szkolenia otrzymuje również książkę FRYZJERSTWO TECHNIKI FRYZJERSKIE TOM II.  Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Materiały szkoleniowe

 

Materiały tradycyjne  cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci skryptów lub książek w zależności od ustaleń

Tablet- opcja płatna dodatkowo 350 zł. Tablet jest wyłącznie formą gadżetu. Po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Po ukończeniu kursu fryzjerskiego możesz śmiało otworzyć własny salon lub podjąć pracę na stanowisku fryzjera.

 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Kursy fryzjerskie proponowane przez nas to przede wszystkim kursy praktyczne (90 % praktyki) podczas których możesz doskonalić swoje umiejętności. Uzyskasz pomoc i szereg cennych rad, aby kształtować swój warsztat pracy. Podczas aż 120 godzin lekcyjnych kursu fryzjerskiego masz możliwość pracy z klientem ponieważ oprócz niezbędnych materiałów szkoleniowych  i kosmetyków zapewniamy modeli o modelki  na zajęcia dotyczące tematyki strzyżenia i koloryzacji. Dzięki małym grupom szkoleniowym uzyskasz zawsze poradę i pomoc wykładowcy.

Organizacja zajęć

Kurs Fryzjerstwa trwa 120h dydaktycznych (45 min.) i proponowany jest w 2 trybach:

 • weekendowym (zaocznym) – zajęcia odbywają się co tydzień w soboty i w niedziele, w godzinach 8:00 -14:00 lub 14:00 – 20:00
 • dziennym – zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godz 8:00 – 14:00 lub 14:00 – 20:00

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje:

 • zaświadczenie wydawane na podstawie: § 18 ust.2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632).
GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

FX2-Kurs fryzjerstwa intensywny 120h 90% praktyki - tryb weekendowy - kurs weekendowy

MiejsceTermin Wersja standardowa
Warszawaod 2024-05-11
do 2024-06-29
Cena: 2990
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.