Kurs kelnerski I i II stopnia 70h

szkolenie organizowane dla firm i grup zorganizowanych

Kelner gra pierwsze skrzypce w każdej restauracji. Uśmiechnięty, godny zaufania i pełen kurtuazji jest kwintesencją dobrych relacji z klientami i bogactwem restauratorów. Jest dobrym duchem formalnych przyjęć, jak i uroczystych, rodzinnych spotkań. Profesjonalna obsługa kelnerska to prawdziwa sztuka, którą możesz w pełni poznać i opanować.

Program kursu

N

Zawód Profesjonalnego Kelnera

N

Przygotowanie stanowiska pracy

N

Prezentacja zastawy stołowej

N

Style obsługi

N

Praktyczne umiejętności kelnerskie

N

Organizacja i techniki obsługi przy serwowaniu posiłków

N

Techniki podawania napojów bezalkoholowych

N

Techniki podawania napojów alkoholowych

N

Obsługa Gości restauracyjnych

N

Systemy rozliczeń kelnerskich

N

Zachowanie w sytuacjach stresujących

N

Sprzedaż sugestywna

N

Aktywne poszukiwanie pracy

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs kelnerski I i II stopnia to szkolenie, które w pełni przygotowuje do pracy w najlepszych restauracjach świata. Skierowane jest zarówno do osób, które stawiają swoje pierwsze zawodowe kroki w świecie gastronomii, bądź też posiadają już doświadczenie w tym zawodzie, jednak chcieliby udoskonalić swoje umiejętności. Absolwenci kursu kelnerskiego mają pewność, że zostaną kompletnie przygotowani do pracy, ze względu na 80% zajęć praktycznych.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Na kurs zapraszamy zarówno osoby, które chcą poszerzyć swoje zdobyte już zdolności, jak i nowicjuszy, pragnących poznać i zagłębić się w kelnerskie zagadnienia. Szkolenie wprowadza od podstaw w kwestie kelnerskie, aż do uzyskania fachowej i rzetelnej wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?
 • poznasz praktyczne tajniki sztuki kelnerskiej
 • zdobędziesz profesjonalną wiedzę teoretyczną
 • otrzymasz fachowe wskazówki, jak pracować z klientem
 • uzyskasz niezbędne kwalifikacje do pracy w zawodzie kelnera
 • przygotujesz profesjonalne CV, dzięki któremu oczarujesz przyszłego pracodawcę
 • otrzymasz certyfikat i zaświadczenie wydawane na podstawie: § 18 ust.2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632) .

 

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?
Kurs kelnerski przygotuje Cię do pracy w nowoczesnych i najbardziej ekskluzywnych restauracjach, salach bankietowych oraz zakładach gastronomicznych. Swoją karierę będziesz mógł rozwijać w takich miejscach, jak wielogwiazdkowe hotele, firmy cateringowe czy kawiarnie. Dzięki pełnemu przygotowaniu teoretycznemu i praktycznemu, sprostasz najwyższym oczekiwaniom pracodawców w Polsce i za granicą. O tym, jak bardzo potrzebni są wykwalifikowani kelnerzy świadczy nasza baza ofert pracy, która wręcz pęka w szwach! 
Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Kurs kelnerski organizowany przez GoWork.pl to gwarancja uczestnictwa w największej liczbie godzin szkoleniowych na rynku przy zachowaniu najniższej ceny

Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki

Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do egzaminu oraz do przyszłej pracy

Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników naszego kursu – dogodne dni oraz godziny zajęć.

Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 80% zajęć praktycznych

Po ukończeniu kursu kelnerskiego i pozytywnym zdaniu egzaminu końcowego otrzymujecie Państwo zaświadczenie oraz certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności

Wystawiamy także certyfikat w języku angielskim, dzięki czemu dużo łatwiej będzie znaleźć pracę za granicą!

Certyfikaty

Zaświadczenia wydawane są na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

 

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

UWAGA

Kurs realizujemy wyłącznie w formie zamkniętej.

Zapisy przyjmujemy tylko dla grup zorganizowanych lub dla klientów indywidualnych po przygotowaniu wyceny.

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.