Kurs pozycjonowania stron internetowych SEO 

od 920 pln

Pozycjonowanie stron jest elementem dobrej reklamy i marketingu. Im strona pojawi się wyżej w rankingu/wyszukiwarce, tym więcej odwiedzających, a tym samym potencjalnych Klientów. Teraz sama strona musi się obronić i zatrzymać odwiedzających swoim wyglądem i treścią. Ze szkolenia pozycjonowania SEO dowiesz się dlaczego warto pamiętać o takich znacznikach jak: meta tagi, title, alt, description, key oraz czego szuka na Twojej stronie wyszukiwarka. Porady SEO pomogą Ci piąć się na szczyt wyników wyszukiwarki. 

Program kursu

N

Podstawowa wiedza na temat wyszukiwarek

N

Tworzenie planu SEO

N

Budowanie witryny pod SEO

N

Słowa kluczowe

N

Linki

N

Strategie optymalizacji

N

Kampania SEO

N

Narzędzia i oprogramowanie SEO

N

Analiza SEO

N

Problemy i zagrożenia w SEO

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Pozycjonowanie stron jest elementem dobrej reklamy i marketingu. Im strona pojawi się wyżej w rankingu/wyszukiwarce, tym więcej odwiedzających, a tym samym potencjalnych Klientów. Teraz sama strona musi się obronić i zatrzymać odwiedzających swoim wyglądem i treścią. Ze szkolenia pozycjonowania SEO dowiesz się dlaczego warto pamiętać o takich znacznikach jak: meta tagi, title, alt, description, key oraz czego szuka na Twojej stronie wyszukiwarka. Porady SEO pomogą Ci piąć się na szczyt wyników wyszukiwarki. 

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Szkolenie pozycjonowanie stron stworzone jest dla osób, które chcą samodzielnie pozycjonować stronę swojej firmy, dla pracowników firm SEO zajmujących się pozycjonowaniem stron klientów, chcących poszerzyć swoją wiedzę, dla specjalistów chcących powiększyć swoja wiedzę w tym zakresie, dla początkujących i zaawansowanych webmasterów chcących tworzyć strony przyjazne wyszukiwarkom i wysoko wyświetlane w wynikach, oraz dla osób szukających pracy w tej branży. 

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?
Po odbyciu szkolenia pozycjonowania uzyskają Państwo:

 • możliwość poznania nowych kontrahentów i inwestorów,
 • teoretyczne i praktyczne umiejętności które umożliwią wypozycjonowanie dowolnej strony dla dowolnych słów w Google w Polsce i za granicą – zgodnie z zasadami wyszukiwarki,
 • umiejętność pisania tekstów optymalnie przygotowanych pod kątem wyszukiwarki Google,wiedzę na temat sposobu poszukiwania informacji przez Internautów,
 • wiedzę na temat sposobów pozycjonowania się przez Waszych konkurentów,
 • wiedzę niezbędną do pozycjonowania własnych stron w wyszukiwarkach,
 • wiedzę praktyczną potrzebną do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami podczas pozycjonowania,
 • kompletną wiedzę na temat tworzenia materiałów promocyjnych potrzebnych do promocji w wyszukiwarkach – katalogi i precle,
 • praktyczne wskazówki odnośnie analizy zachowań użytkowników w internecie,
 • wskazówki jak budować zaplecze niezbędne do pozycjonowania.
Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Kurs pozycjonowania stron internetowych daje wiele możliwości podjęcia pracy w firmach zarówno informatycznych jak i marketingowych. Po ukończeniu naszego szkolenia pozycjonowania idealnie odnajdą się Państwo na stanowisku webmastera w swojej obecnej firmie bądź firmie konkurencyjnej. Zdobycie kwalifikacji podczas szkolenia SEO pomoże w zdobyciu awansu i rozwijaniu się w dalszej karierze zawodowej.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Kurs w GoWork.eu to:

 •     gwarancja jakości
 •     12 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń
 •     certyfikowani trenerzy
Organizacja zajęć

Tryb wieczorowy:

 • zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu – we wtorki, środy i czwartki w godz. 17:00 – 21:00

Tryb weekendowy: 

 • zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godz. 8.00-14.00 lub 14.00-20.00 (naprzemiennie)

Podczas kursu pracują Państwo na własnych laptopach z oprogramowaniem.

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Niestety dla wybranego kursu nie mamy dostępnych terminów.
Niedługo powinny być już dostępne, więc sprawdzaj nas regularnie.

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.