Kurs projektowania ogrodów 120h

od 1900 pln

Zapraszamy na kurs projektowania ogrodów, który prowadzony jest od podstaw. Po jego ukończeniu zdobędą wiedzę niezbędną do rozpoczęcia pracy jako Projektant zieleni. W czasie 120 godzin zajęć realizujemy do 80% ćwiczeń praktycznych. Oferujemy konkurencyjne ceny już od 1900zł. Dostępne tryby zajęć to: dzienny, wieczorowy i weekendowy.

Program kursu

N

Tworzenie koncepcji ogrodu

N

Dobór roślin

N

Praca z klientem

N

Program SketchUp – poziom podstawowy

Pobierz aby zapoznać się
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Szkolenie projektowania ogrodów zostało stworzone w odpowiedzi na potrzeby osób które chcą pracować jako Projektant zieleni, tworzyć ogrody na zlecenie klientów, jak również wszystkich tych, dla których praca w ogrodzie jest pasją, przyjemnością i sposobem na aktywne spędzenie wolnego czasu. Program szkolenia realizowany jest od podstaw, dlatego od Uczestników nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, wystarczy zapał i chęć nauki.

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Do czego przygotuje mnie ten kurs?
Program kursu projektowania ogrodów został zaprojektowany specjalnie tak, aby od podstaw wprowadzić i zapoznać Państwa z zadaniami związanymi z pracą na stanowisku Projektanta zieleni. Przekażemy Państwu wiedzę z zakresu zasad projektowania i kompozycji przestrzeni ogrodowej, tak by mogli Państwo zostać efektywnymi, skutecznymi i wrażliwymi na piękno natury Projektantami zieleni – Kreatorami ogrodów.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Krok po kroku wprowadzimy Państwa w kolejne coraz bardziej zaawansowane etapy projektowania zieleni – począwszy od przyjęcia oferty, trafnego odczytywania potrzeb Klienta, poprzez przygotowanie projektu i kosztorysu, a na udanej realizacji pracy skończywszy. Każdy z bloków tematycznych, zawiera część praktyczną, dzięki czemu po zakończeniu kursu mogą Państwo bez obaw, samodzielnie i na jak najwyższym poziomie, wykonywać zlecenia od Klientów.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standard lub wersja rozszerzona z tabletem.

Materiały tradycyjne

– cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej w zależności od ustaleń.

Materiały elektroniczne

– opcja płatna dodatkowo 350 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet FreeMe x4 7.

Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.
Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Nasz kurs projektowania ogrodów daje wiele możliwości podjęcia pracy, m.in jako:

 • projektant (konserwator) zieleni przy wszelkiego rodzaju firmach, instytucjach, szkołach itp.
 • jako doradca Klienta w centrach i szkółkach ogrodowych
 • udział w kursie daje także możliwość otworzenia własnej działalności gospodarczej dzięki czemu będziecie mogli Państwo samodzielnie wykonywać projekty ogrodów na potrzeby znajomych i Klientów. 

Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydawane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632). , dzięki czemu może rozpocząć pracę na stanowisku Projektanta zieleni.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie projektowania ogrodów ze względu na największą liczbę zajęć praktycznych  na rynku przy najniższej cenie. 

Cechami, które wyróżniają nasze szkolenie są:Na kursie projektowania ogrodów korzystamy z programu SketchUp

 

 • połączenie teorii i praktyki – 80% zajęć to praktyka – projektowanie odręczne i w programie SketchUp – dzięki czemu mają Państwo możliwość bieżącego wprowadzania nabytej wiedzy w praktykę, a materiał zostaje szybko przyswojony
 • opracowywanie i tworzenie gotowych ofert projektowych – po zakończeniu kursu będą mogli Państwo od razu samodzielnie przygotowywać projekty ogrodów dla klientów. 
 • wspólne projektowanie z prowadzącym – dowiadują się Państwo jak przełamywać bariery i ograniczenia w projektach, dzięki bezpośredniej wymianie doświadczeń i możliwości konsultacji ze specjalistami w dziedzinie architektury krajobrazu i projektowania zieleni

Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki projektowania. Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do dalszej, samodzielnej pracy. Chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.

Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników – dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 90% zajęć praktycznych.

Naszym głównym celem jest prowadzenie kursów projektowania ogrodów na jak najwyższym poziomie. Aby sprostać wymaganiom naszych kursantów zatrudniamy najlepszych szkoleniowców!

Organizacja zajęć

Kurs Projektowania ogrodów obejmuje 120h zajęć dydaktycznych (45 min.). Proponujemy Państwu zajęcia w trybach:

 • zaocznym – weekendowym (15 spotkań co weekend, w soboty i w niedziele, godz. 8-14 lub 14-20)
 • dziennym (15 spotkań, zajęcia od poniedziałku do piątku, godz. 8-14)
 • wieczorowym (22 spotkania, zajęcia 3 razy w tygodniu w godz. 17.00-21.00

Cena

Koszt kursu  projektowania ogrodów do zapłaty to 1900,00 zł  (wersja podstawowa) lub 2250,00 zł  (wersja rozszerzona z tabletem). W cenę wliczone są wszelkie materiały szkoleniowe. Każdy uczestnik kursu w cenie szkolenia otrzymuje również książkę „Rośliny do każdego ogrodu”.
Istnieje możliwość rozłożenia płatności za kurs na raty.
Egzamin

Każdy uczestnik kursu Projektowania ogrodów przystępuje do egzaminu, którego cena wchodzi w skład ceny kursu. Egzamin obejmuje wiedzę teoretyczną i praktyczną, a po jego pozytywnym zaliczeniu otrzyma zaświadczenie wydane na podstawie § 18 ust.2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 18.08.2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz 1632) . Taki dokument  z pewnością będzie niezbędny dla Twojego przyszłego pracodawcy!!!

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Szkolenie On-Line

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę kursów w formie online, w czasie rzeczywistym, prowadzonych przez naszych najlepszych wykładowców z całego kraju. Dzięki wykorzystaniu platformy do wideokonferencji, mamy możliwość udostępniania obrazu z pulpitu- zarówno przez prowadzących, jak i uczestników szkoleń. Dzięki temu rozwiązaniu uczestnicy kursów zdalnych otrzymują taką samą jakość przekazanej wiedzy, możliwość rozmowy z wykładowcami, zadawania pytań, jak również praktycznej nauki pracy w zawodzie, a wiedza i zdobyte umiejętności nie różnią się niczym od tych zdobytych na kursie w formie stacjonarnej.

 

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

kurs projektowania ogrodów - kurs online

Termin Wersja standardowa
od 2024-05-25
do 2024-07-13
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele
Cena: 1900
Zapisz się

Kurs projektowania ogrodów 120h - kurs dzienny

MiejsceTermin Wersja standardowa
Krakówod 2024-06-03
do 2024-06-21
Cena: 2300
Zapisz się

Kurs projektowania ogrodów 120h - kurs weekendowy

Szkolenia odbywają się na podstawie harmonogramu ustalonego przez koordynatora. Zajęcia prowadzone są w przedziale godzinowym 8:00 - 20:30 (np. 8:00 - 14:00, 14:00 - 20:00).
MiejsceTermin Wersja standardowa
Warszawaod 2024-06-15
do 2024-07-14
Cena: 2300
Zapisz się
Wrocławod 2024-06-15
do 2024-08-03
Praca tylko na własnym laptopie.
Cena: 2300
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.