Kurs projektowania wnętrz 140h

od 1799 pln

Kurs projektowania wnętrz prowadzony jest od jest od podstaw. W czasie 140 godzin zajęć realizujemy do 80% ćwiczeń praktycznych. Oferujemy konkurencyjne ceny już od 1099zł. Dostępne tryby zajęć to: dzienny, wieczorowy i weekendowy.

Program kursu

N

Projektant wnętrz, dekorator, architekt – wprowadzenie do zawodu i omówienie podstawowych pojęć

N

Podstawy ergonomii

N

Niezbędne instalacje we wnętrzach – elementy budownictwa

N

Wpływ kompozycji na postrzeganie i oddziaływanie wnętrza

N

Stylizacja wnętrz

N

Aranżacja wnętrz - tricki dekoratorskie

N

Zarządzanie projektem i realizacja

N

Rysunek odręczny z wykorzystaniem różnych technik

N

Projektowanie wnętrz w komputerowym programie graficznym

Pobierz aby zapoznać się 
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?
Na naszym kursie projektowania wnętrz odnajdą się zarówno osoby, które chciałby poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę i zainteresowania, jak również osoby bez wcześniejszego doświadczenia, które marzą o zdobyciu nowej pracy i chciałyby wykorzystać swój potencjał. Na szkolenie zapraszamy więc amatorów z zamiłowaniem do projektowania, urządzania i aranżacji wnętrz, dobrym wyczuciem barw i zmysłem przestrzennym, pracowników sklepów meblowych, dekoratorskich i wszystkich tych którzy planują rozpocząć działalność w tym kierunku.
Do kogo adresowany jest ten kurs?

Udział w kursie, pozwoli Państwu na zdobycie wiedzy, będącej podstawą do samodzielnego kreowania wnętrz na użytek własny, znajomych, przyjaciół, może to być także początek profesjonalnej przygody z architekturą wnętrz. Kurs projektowania i aranżacji wnętrz stanowi podstawę i wprowadzenie do pracy jako dekorator i projektant wnętrz.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Na kursie projektowania wnętrz przede wszystkim kładziemy nacisk na praktyczna naukę projektowania i rysunku, tak aby po ukończeniu kursu byli Państwo gotowi do samodzielnego stworzenia i realizacji projektu. Omawiamy zagadnienia z zakresu ergonomii i prawa budowlanego, dokumentacji projektowej, wyboru oświetlenia i barw we wnętrzach, projektowania wnętrz niemieszkalnych i dla osób o specjalnych potrzebach, a także zagadnienia związane ze stylizacją wnętrz, materiałoznawstwem i trickami dekoratorskimi.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Nasz kurs projektowania wnętrz daje wiele możliwości podjęcia pracy, m.in jako projektant, dekorator wnętrz w firmach, salonach sprzedaży, sklepach, a także możliwość otworzenia własnej działalności gospodarczej. 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie projektowania wnętrz ze względu na największą liczba godzin praktycznych na rynku przy najniższej cenie.

Co nas jeszcze wyróżnia?

 • opracowywanie i tworzenie ofert projektowych (zajęcia komputerowe w programie graficznym SketchUp stanowią podstawę kursu) – dzięki czemu po ukończeniu kursu projektowania wnętrz będą Państwo mogli samodzielnie przygotowywać projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych dla klientów.
 • wspólne projektowanie z prowadzącym – dowiadują się Państwo jak przełamywać bariery i ograniczenia w projektach, dzięki bezpośredniej wymianie doświadczeń i możliwości konsultacji ze specjalistami w dziedzinie architektury wnętrz. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki projektowania. Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do rozpoczęcia pracy i samodzielnego opracowywania projektów. Trenerzy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.

Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników – dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 80% zajęć praktycznych.

Współpracujemy z profesjonalnymi studiami projektowymi i salonami wyposażenia wnętrz, m.in:

Organizacja zajęć

Kurs Projektowania wnętrz trwa 140h dydaktycznych (45 min.) i proponowany jest w 3 trybach:

 • weekendowym (zaocznym) – zajęcia odbywają się co tydzień w soboty i w niedziele, w godzinach 8-14 lub 14-20 (zamiennie)
 • dziennym – zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godz 8-14
 • wieczorowym – zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu

 

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Kurs projektowania wnętrz 140h - kurs dzienny

MiejsceTermin Wersja standardowa
Poznańod 2021-11-08
do 2021-11-26
Cena: 1899
Zapisz się
Wrocławod 2021-11-08
do 2021-11-26
Cena: 1899
Zapisz się

Kurs projektowania wnętrz 140h - kurs wieczorowy

MiejsceTermin Wersja standardowa
Lublinod 2021-11-02
do 2021-12-30
Zajęcia 3 razy w tygodniu w godz 17.00-21.00 Praca tylko na własnym laptopie z oprogramowaniem!
Cena: 1799
Zapisz się

Kurs projektowania wnętrz 140h - kurs weekendowy

MiejsceTermin Wersja standardowa
Bydgoszczod 2021-11-06
do 2021-12-19
Praca tylko na własnym laptopie z oprogramowaniem!
Cena: 1999
Zapisz się
Katowiceod 2021-11-06
do 2021-12-19
Cena: 1999
Zapisz się
Olsztynod 2021-11-06
do 2021-12-19
Cena: 1999
Zapisz się
Poznańod 2021-11-06
do 2021-12-19
Cena: 1999
Zapisz się
Warszawaod 2021-11-06
do 2021-12-19
Cena: 1999
Zapisz się
Wrocławod 2021-11-06
do 2021-12-19
Cena: 1999
Zapisz się

Kurs projektowania wnętrz - kurs weekendowy

MiejsceTermin Wersja standardowa
Gdańskod 2021-10-30
do 2021-12-12
Cena: 1999
Zapisz się
Krakówod 2021-11-06
do 2021-12-19
Cena: 1999
Zapisz się
Warszawaod 2021-11-06
do 2021-12-19
Cena: 1999
Zapisz się
Łódźod 2021-11-06
do 2021-12-19
Cena: 1999
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Anna Grzeszczak

Anna Grzeszczak

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GoWork.pl Andrzej Kosieradzki
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.