Kurs specjalista ds.
transportu i logistyki 60h

od 799 pln

Podczas 60 godzin szkolenia przedstawiamy temat transportu krajowego i międzynarodowego oraz spedycji. Uczestnicy zapoznają się z aspektami prawnymi branży, by zminimalizować ryzyko błędu przy zawieraniu umowy, przygotowywaniu przewozu lub składaniu reklamacji.

Program kursu

I stopień 30 h

N

Podstawowe pojęcia i terminy w transporcie i spedycji

N

Cele i znaczenie transportu i spedycji we współczesnym rynku

N

Uwarunkowania i podstawy prawne funkcjonowania firm przewozowych i spedycyjnych na rynku krajowym i międzynarodowym

N

Planowanie sprzedaży i operacji

N

Regulacje prawne w transporcie

N

Reklamacje

II stopień 30 h

N

Czas pracy kierowców

N

Zarządzanie magazynem ( Nowoczesny Magazynier )

Pobierz aby zapoznać się 
ze szczegółowym planem kursu

Gwarancja małych grup

od 6 do 12 osób

Materiały szkoleniowe

w postaci dodatkowego skryptu lub książki

Ćwiczenia praktyczne

to aż 80 % zajęć

FAQ pytania i odpowiedzi

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Celem szkolenia jest przedstawienie tematu transportu krajowego jak i międzynarodowego oraz spedycji. Uczestnicy zapoznają się z aspektami prawnymi dotyczącymi transportu i spedycji tak, by zminimalizować ryzyko błędu przy zawieraniu umowy, przygotowywaniu przewozu lub składaniu reklamacji. Szkolenie daje możliwość usystematyzowania wiedzy oraz poszerzenia wiadomości o zagadnienia takie jak czas pracy kierowców i standardy obsługi klienta. 

Do kogo adresowany jest ten kurs?
Kurs skierowany jest do osób zarządzających firmami spedycyjnymi i transportowymi, kierowców oraz osób odpowiedzialnych za planowanie dostaw, a także do osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu transportu i spedycji, a mianowicie do:
pracowników i menadżerów działów logistyki,
księgowych,
właścicieli firm transportowych,
przewoźników krajowych i międzynarodowych,
osób zajmujących się usługami transportowymi i spedycyjnymi.
osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu transportu i logistyki
Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Uczestnicy będą mięli okazję na:

 • poznanie najważniejszych przepisów prawnych wykorzystywanych w codziennej pracy.
 • zapoznanie z bieżącą dokumentacją potrzebną do codziennej pracy.
 • uzupełnienie wiedzy teoretycznej, jak również praktycznej.
 • zdobycie wiedzy na temat odpowiedzialności stron odbiorcy i nadawcy.
 • zdobycie wiedzy na temat dostępnych ubezpieczeń, które powinny nas obowiązywać.
 • zdobycie umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami na dogodnych dla nas warunkach.
Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Po ukończeniu kursu Specjalista ds. transportu i logistyki, możesz pracować przede wszystkim w branży logistycznej, w zawodzie spedytora, logistyka. Kurs w naszej placówce pomoże Ci awansować w obecnej pracy, rozwinąć swoje możliwości w gałęzi przemysłowej, handlowej, usługowej oraz spedycyjnej.

Nasze szkolenie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy, pracodawcy potrzebują pracowników logistyki, transportowców nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej, najlepiej zaświadczonym dyplomem ukończenia kursu. Ważne jest aby wiedza była oparta o umiejętności praktyczne, które nasz kurs zapewnia.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie ze względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe a uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe. Doświadczona kadra wykładowców udzieli wyczerpujących informacji dotyczących zagadnień poruszanych na szkoleniu a małe grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Naszym głównym celem jest prowadzenie szkoleń na jak najwyższym poziomie. Największą zaletą szkoleń GoWork.pl są kameralne grupy (max. 8 osób), pozwalające wykładowcy dotrzeć z niezbędnymi informacjami do każdego uczestnika indywidualnie.
Szkolenia szyte na miarę - oferta dla firm oraz uczestników indywidualnych

Na Państwa życzenie organizujemy także kursy w Państwa domu i biurze w różnych miastach Polski. Ich program będzie w całości dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Czekamy na Państwa zgłoszenia! Wypełnioną kartę zgłoszenia dla Firm proszę przesłać na adres mailowy: [email protected]

GoWorkzatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach po szkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Jak dokonać rejestracji na kurs

l

Po wybraniu terminu i kliknięciu linku "zapisz się", otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.

Z

Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy - zgłoszenie).

 Po poprawnym procesie rejestracji automatycznie, na podany adres mailowy zostanie wysłana umowa zgłoszenia oraz regulamin. Prosimy o ich podpisanie i odesłanie mailem, faksem lub pocztą tradycyjną

Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.

Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Ponieważ stawiamy na małe grupy, liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Szkolenie On-Line

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę kursów w formie online, w czasie rzeczywistym, prowadzonych przez naszych najlepszych wykładowców z całego kraju. Dzięki wykorzystaniu platformy do wideokonferencji, mamy możliwość udostępniania obrazu z pulpitu- zarówno przez prowadzących, jak i uczestników szkoleń. Dzięki temu rozwiązaniu uczestnicy kursów zdalnych otrzymują taką samą jakość przekazanej wiedzy, możliwość rozmowy z wykładowcami, zadawania pytań, jak również praktycznej nauki pracy w zawodzie, a wiedza i zdobyte umiejętności nie różnią się niczym od tych zdobytych na kursie w formie stacjonarnej.

 

Terminy oraz zapisy

Wybierz miasto

Kurs specjalista ds. transportu i logistyki I i II stopnia- 60 h - kurs online

Termin Wersja standardowa
od 2024-07-06
do 2024-07-28
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele
Cena: 1700
Zapisz się

Kurs specjalista ds. transportu i logistyki I i II stopnia- 60 h - kurs weekendowy

Szkolenia odbywają się na podstawie harmonogramu ustalonego przez koordynatora. Zajęcia prowadzone są w przedziale godzinowym 8:00 - 20:30 (np. 8:00 - 14:00, 14:00 - 20:00).
MiejsceTermin Wersja standardowa
Olsztynod 2024-09-07
do 2024-09-29
Cena: 1700
Zapisz się

Kontakt do koordynatora kursu

Kamila Gajo

Kamila Gajo

Koordynator

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 2
Kom.: 530725113
[email protected]

godziny pracy 9:00-17:00

Informacja RODO
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bona24 sp z. o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa)
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość).
 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani / Panu następujące prawa:
  • prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.